PSM Adres : Tantavi Mh. Bosna Bulvarı No:14 D: 3 Ümraniye/İstanbul

 •  
  Ürün iade garantisi

  "PSM Para sayma" müşterilerine; 7 gün içinde müşteri memnuniyeti ve ürün iadesi hakkı tanımaktadır. Eğer ürünümüzden herhangi sebep'ten dolayı memnun kalmadıysanız bu uygulamamızdan yararlanabilirsiniz. Ürün iadesi hakkınızın oluşması için aşağıdaki maddelerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Ürün hiçbir sebepten dolay hasar görmemiş, çizilmemiş, kırılmamış olmalıdır. Ürünün kolisi ve diğer saklama kutuları hasar görmemiş, çizilmemiş ve yırtılmamış olmalıdır. Ürünün her hangi bir parçası eksik olmamalıdır. Ürünün herhangi bir yardımcı aparatı eksik olmamalıdır. Ürünün kitapçıkları ve diğer dökümanları tam olmalıdır. Ürünün satış faturası, garanti kağıdı gibi satış dökümanları eksiksiz olmalıdır. Gerek ürünün satımı sırasında, gerekse iade sırasında oluşabilecek tüm taşıma ve diğer masrafları müşteri firmaya ait olacaktır.

 •  
  Garanti Koşulları ve Garanti Süresi

  Ürünlerimizin garanti süreleri 24 aydır. Ürünlerimiz full garanti kapsamı ile desteklenmektedir. (fabrikasyon hatası veya diğer herhangi bir arıza durumunu kapsamaktadır.) Yedek parça değişimi ve yapılan tamir ve bakım için hiçbir ücret alınmaz.

 •  
  Arıza ve Ürün Takibi

  Herhangi bir arıza durumunda sırası ile aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir. Firmamızın garanti ve destek bölümü ile irtibata geçiniz. Makine hakkındaki probleminizi firma destek personeline anlatınız. Servis elemanlarımız size telefonda yardımcı olmaya çalışacaklardır. Eğer arıza telefon ile giderilemez ise servis personelimiz yanınıza gelecektir. Satın almış olduğunuz ürün tamir edilecek veya yenisi ile değiştirilecektir. Eğer yeriniz İstanbul'un dışında ise kargo servisi ile şirketimize makineyi göndererek onarımını yaptırabilirsiniz.

 •  
  Ürün Ulaştırma Yöntemleri

  Satın almış ya da almayı düşündüğünüz ürünün taşıma ve nakliye giderlerinin tamamı PSM Para Sayma'ya aittir. Müşteri İstanbul içinde ya da direkt satış ofisi hizmetini verdiğimiz başka bir il sınırları içinde ise ürün direkt olarak elden teslim edilecektir. Bununla beraber müşteri firma satış ofisimizin olmadığı bir şehirde ise, ürün taşıma bedeli peşin ödenerek şirketimizin merkezinden kargo yada posta yolu ile müşteriye ulaştırılır. Müşteri Türkiye dışında olduğu durumlarda şirketimiz uluslar arası kargo şirketleri (UPS,TNT,DHL) kullanmaktadır.

 •  
  E-posta Güvenliği

  Şirketimize her hangi bir durumdan dolayı kredi kartı numaranızı e-posta yolu ile göndermeyiniz. E-posta ile gönderilen bilgiler 3.kişiler tarafından görüntülenebilir. Şirketimiz e-posta yolu ile gönderilen bilgilerin güvenliğini hiçbir zaman garanti etmez.

 •  
  Gizlilik

  Müşterilerimizin, Firma adı adresi, isim veya diğer herhangi bir bilgisini "PSM Para Sayma" olarak üçüncü kişilere vermeyeceğini garanti eder.

 •  
  Satın Alma ve Ödeme Yöntemleri

  Müşteri satın alma tercihini; Telefon, Fax, İnternet, E-mail yada direkt satış ofisimize gelerek satın alma talebinde bulunabilir.

  Müşteri; nakit, banka havalesi, mail order, kredi kartı, posta havalesi, ödemeli posta gönderisi, günlük banka çeki gibi yöntemler ile ödeme yöntemini seçebilir.

 •  
  Mail Order Formu
 •  
  Banka Hesabı Bilgileri

  Garanti Bankası

  Santral Şubesi

  TR 4600 0620 0075 9000 0664 1277

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Değerli müşterilerimiz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilir veya email gönderebilirsiniz.
Mesai saatleri içerisinde canlı destek sistemimizdende bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon 0216 505 64 79 - veya - İletişim